SPECJALISTYCZNY GABINET FLEBOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Witaj na stronie prywatnego gabinetu flebologii i medycyny estetycznej!

Nasza klinika specjalizuje się w leczeniu chorób żył, takich jak żylaki, owrzodzenia żylne, zakrzepica, a także w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, dermatochirurgii oraz medycyny ogólnej.

Nasi doświadczeni specjaliści oferują szereg skutecznych i bezpiecznych metod leczenia chorób żył, w tym skleroterapię, laserowe leczenie żylaków EVLT czy badanie USG Doppler. Przeprowadzamy również wiele innowacyjnych zabiegów estetycznych, takich jak zabiegi autologiczne osocze bogatopłytkowe PRP i fibryna bogatopłytkowa PRF, niechirurgiczny lifting powiek Plasma IQ , botox, kwas hialuronowy, wypełniacze oraz mezoterapię .

W naszym gabinecie kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta i dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów. Nasza sala zabiegowa jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a personel jest wykwalifikowany i doświadczony.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę w naszym gabinecie. Nasza przyjazna recepcja z chęcią udzieli Państwu wszelkich informacji na temat naszych usług oraz umówi na dogodny termin wizyty.

Poznaj naszych specjalistów

Godziny przyjęć

Pn-Pt Od 9:00 do 18:00