SPECJALISTYCZNY GABINET FLEBOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Witaj na mojej stronie ! Jesteś tutaj, ponieważ chcesz poznać moją historię pracy jako lekarza medycyny.

Pracowałem jako lekarz przez ostatnie 25 lat, a moja przygoda rozpoczęła się na oddziale chirurgii ogólnej w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Tam spędziłem dwa lata, zdobywając doświadczenie i rozwijając swoje umiejętności w zakresie chirurgii ogólnej.

Po tym czasie, zdecydowałem się kontynuować swoją edukację i ukończyłem studia podyplomowe z medycyny estetycznej w Katowicach a następnie uzyskałem tytuł specjalisty medycyny rodzinnej. Pragnąłem poszerzyć swoją wiedzę o zabiegi estetyczne i zdobyć umiejętności w dziedzinie medycyny estetycznej.

Po ukończeniu studiów podyplomowych, przeniosłem się do Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałem w wielu szpitalach państwowych jak i prywatnych ( Nuffield Hospital , Spire, Abbey Gisburne, Castle Craig Hospital, Peninsula NHS Treatment Centre ) głównie na oddziałach chirurgii ogólnej, plastycznej oraz ortopedii.

Przez ostatnie 10 lat byłem związany z Narodową Służbą Zdrowia (NHS) w Oksfordzie. Jestem nadal zarejestrowany w General Medical Counsil. Od 2014 roku jestem związany z nagłą pomocą medyczną gdzie konsultuje ciężkie przypadki dla pogotowia ratunkowego. W Anglii bardzo rozwinęła się telemedycyna i mogę śmiało powiedzieć że jetem ekspertem w tej dziedzinie.

Moje doświadczenie w pracy jako lekarz medycyny obejmuje wiele dziedzin, ale moje główne zainteresowania to chirurgia ogólna, medycyna estetyczna jak i flebologia. Przez lata pracy w szpitalach i prywatnych klinikach, zdobyłem duże doświadczenie w przeprowadzaniu różnego rodzaju zabiegów chirurgicznych, flebologicznych oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Ostatnio bardzo zainteresowała mnie flebologia i mało inwazyjne zabiegi wewnątrzżylne z użyciem lasera, fal radiowych RF a także hybrydowe łączenie wielu technik.

Jako lekarz medycyny, moim głównym celem jest zapewnienie pacjentom najlepszej możliwej opieki medycznej oraz pomaganie im w powrocie do zdrowia i pełni sił. Jestem wdzięczny za każdą okazję, by pomóc pacjentom i pomóc im w poprawie jakości życia.

Jeśli potrzebujesz pomocy medycznej, zachęcam do skontaktowania się ze mną i umówienia wizyty w mojej prywatnej praktyce. Będę szczęśliwy, aby pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów zdrowotnych i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Godziny przyjęć

Pn-Pt Od 9:00 do 18:00