SPECIALIST OFFICE OF PHLEBOLOGY AND AESTHETIC MEDICINE

Experience, Passion, Modernity

Discounts

Check currently available promotions.

+30
medical services offered
+25
years of experience

I strive to diagnose and treat patients using the latest global methods, which translates into high treatment efficacy and patients safety ..

Phlebology

Venous problems, varicose veins, dilated blood vessels, telangiectasias

Aesthetic medicine

The latest treatments and trends in aesthetic medicine

Dermatosurgery

Skin lesions, warts, fibromas, corns

General medicine

General medical problems : asthma, diabetes

Treated diseases:

1. Varicose veins
2. Venous insufficiency
3. Hemorrhoids

4. Eyelid laxity (drooping eyelids)
5. Periorbital wrinkles (crow’s feet)
6. Dilated blood vessels of the lower extremities, spider veins, telangiectasias
7. Skin lesions (fibromas, warts, corns)
8. Injectable lipolysis (excess fatty tissue)

You need my help?

For patient

Platelet-Rich Plasma (PRP) and Platelet-Rich Fibrin (PRF) are two types of autologous blood components used in aesthetic and regenerative medicine to accelerate healing processes, stimulate cell growth, and tissue regeneration....
Sclerotherapy is a non-invasive medical procedure used to remove small blood vessels, such as spider veins or varicose veins, by injecting a special solution into these vessels. It is a...

My patients' opinions

Mega polecam p.doktora,pełny profesjonalizm,indywidualne podejście do pacjenta,perfekcyjne wykonanie zabiegów, doktor Sebastian jest mega pozytywną osobą..byłam pierwszy raz ale NA PEWNO nie ostatni.Panie doktorze dziękuję bardzo jest Pan the best

K.H.S

Szczerze polecam Pana Doktora, nie dość, że bardzo fajny gość to jeszcze super wykonał zabieg usunięcia dwóch kurzajek na palcach u rąk, byłam na początku kwietnia a dziś nie ma prawie śladu po zabiegu a rana była naprawdę głęboka! Jestem mega zadowolona, że trafiłam na Pana Doktora! Doktorze bardzo dziękuję i pozdrawiam.

IWONA S

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, spokojne wyjaśnienie co będzie robione

Tomasz wydra

Lekarz dokładnie mnie wysłuchał i dobrał zabieg do moich potrzeb tj. fibryna+osocze. Atmosfera była bardzo przyjazna. Zabieg wykonany precyzyjnie, w trakcie lekarz pytał o samopoczucie. A po zabiegu MAGIA! Buzia wypełniona i “odświeżona”. Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Kasia

Polecam Pana doktora. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie, dokładnie, bez pośpiechu, w sympatycznej atmosferze i bez stresu.

Beata

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za bardzo szczegółowe wytłumaczenie rozpoznania mojej niewydolności żylnej kończyn dolnych i miednicy mniejszej. Pan doktor bardzo rzetelnie, cierpliwie, szczerze i z pełnym zaangażowaniem odpowiedział na wszystkie martwiące mnie pytania i rozwiał wszelkie niejasności i wątpliwości.
Dla pacjenta jest to ważne i bardzo za to dziękuje!

A. Cerqueira

Pan doktor rzetenie podszedł do mojego problemu. Wszystko w jasny sposób wyjaśnił i zaplanował dalsze kroki leczenia. Widać szacunek do pacjenta. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze.

Iwona K.

Pan doktor znakomicie zdiagnozował potrzeby mojej skory i wykonał zabieg delikatnie ze świetną precyzją oraz bardzo higienicznie. Wielodziedzinowa wiedza medyczna na wysokim poziomie. Sympatyczny i szczery, Słucha pacjenta, pomaga. Poleciłabym przyjaciółce.

Tatiana

Pana Doktora wyróżnia dokładność i precyzja. Dokładnie opowiada krok po kroku na czym polega zabieg oraz czego mogę oczekiwać… czułam się biezpiecznie mimo, ze to był mój pierwszy zabieg z użyciem Botoxu. Efekty były widoczne od razu! Jestem zachwycona i polecam wszystkim

Pacjentka

Polecam zabiegi na twarz z osocza bogatopłytkowego oraz fibrynę. Zabieg prawie bezbolesny, Efekty widoczne zaraz po zabiegu, Byłam pierwszy raz i napewno wrócę. Pan doktor bardzo profesjonalny. Polecam.

Katarzyna Koprowska

Pan Doktor wykonał u mnie usunięcie włókniaka na twarzy. Trochę się bałam, ale zabieg został wykonany sprawnie, bezboleśnie i w przemiłej atmosferze. Polecam Pana Doktora w 100 procentach.

Justyna

Polecam gorąco zabiegi u p. Doktora. Wszystko dokładnie wyjaśnione, zabieg trafiony w 100%.

Joanna

Telephone

Reception hours

Pn-Pt Od 9:00 do 18:00